Impreza - DJ na IMPREZĘ Firmową Urodziny WESELE Wrocław i okolice

Logo DJ
Przejdź do treści

Impreza

Imprezy z DJ-em
Kilkadziesiąt lat pracy jako DJ Prezenter i Wodzirej
wyrobiły we mnie nawyki które są bezcenne. Pierwszy z nich to często zapominany przez wielu DJ-ów czas na obserwowanie sali i czytanie w jakim nastroju są bawiący się. Drugi to Używanie mikrofonu jako kolejnego narzędzia by tę atmosferę spotęgować. Reszta to już znajomość techniki jak i niuansów z dobieraniem muzyki oraz prowadzenia imprezy.
Ikona DJ

Kreatywne prowadzenie imprez


W pewnym momencie bardzo cennym doświadczeniem była praca dla mediów. W radiu nauczyć się można szybkich reakcji i odpowiedzialności za wypowiedziane słowa. Słowa też mają jeszcze jedną moc, a dokładnie ton w jakim są wypowiadane. Udzielają się wszystkim tak jak zaraźliwy śmiech. W chrakterze DJ lektora i reportera kolejne lata spędzałem ucząc się tej sztuki w lokalnej tv i radiu. Była to lekcja obserwacji i właściwej reakcji bez zbędnych gestów. Trudno by było nazwać imprezę udaną gdyby DJ zapomniał o złotej zasadzie: "nie mów za dużo i nudno". Komunikaty i przekaz musi być prosty i czytelny.
Ikona DJ 1

Doświadczenie DJ


Pod hasłem doświadczenie DJ kryje się wiele lat zdobywania umiejętności w prowadzeniu imprez jak i doborze oprawy muzycznej. Pierwsze kroki przypadły na początek lat 80-tych ubiegłego wieku. Dobry DJ też musi umieć eksperymentować jednak tu należy wykazać się ostrożnością i wiedzą zdobytą na tysiącach prowadzonych osobiście imprez. Nie zmienia to faktu że z każdym nowym zleceniem zdobywam kolejne cenne doświadczenia i mogę bardziej dostosowywać się do nastroju gości, bo na tym polega właśnie moja praca. Wypracowałem pewien styl prowadzenia imprez. Bez "pajacowania" (jak to określę) ale z humorem gdy należy, a uroczyście gdy się powinno.

Ceny DJ


Organizując imprezę firmową czy integracyjną, festyn, bal, sylwestra, andrzejki, wesele i poprawiny z DJ pytacie o ceny. W tej branży kupowanie jest nieco inne niż w innych. A to z powodu że produkt finalny będzie znany dopiero na koniec imprezy :) Wpływ na Cenę ma głównie wielkość oraz średni czas Imprezy i zawiera oprawę muzyczną, prowadzenie DJ, nagłośnienie i oświetlenie sceniczne. Znając ten rynek usług podpowiem że kształtują się one od kilkuset złotych za małe imprezy (najczęściej od wchodzących na rynek DJ), do dziesiątek tysięcy, ale to w wypadku dużych imprez czy eventów. Staram się wyceniać swoje usługi w sposób adekwatny do nakładu pracy jak i zaangażowanego sprzętu nagłośnieniowego i oświetleniowego.

Sprzęt DJ


Na każdą Imprezę Firmową Urodziny Bal dysponuję w pełni profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem scenicznym do 20.000 W. Są to trzy niezależne mobilne komplety przeznaczone na różnego typu sale jak i imprezy plenerowe które mogą pracować wspólnie. W posiadaniu duża ilość sprzętu jaką przez lata pracy jako DJ skompletowałem, wciąż rozbudowywana o nowe zdobycze techniki scenicznej. Kilka mikserów, kilkanaście kolumn, korektory, dziesiątki efektów świetlnych (głowy, skanery, oświetlacze, efekty, lasery), procesory, crossovery, wzmacniacze, kontrolery, rampy, statywy, i inne niezbędne gadżety by impreza była udana.
Płytoteka w moim posiadaniu obejmuje ponad 35000 utworów muzycznych. Jest zatem w czym wybierać.
DJ Jarecki STUDIO IMPREZ
Wrocław | Opole | Legnica | Jelenia Góra | Świdnica | Wałbrzych | Dolnośląskie | Opolskie | M: +48 799 299 977
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wróć do spisu treści